Czcionka: AAA « wstecz drukuj

niedziela 18.10.2020

1.   Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Misyjna. Zebrane ofiary zostaną przekazane na Papieskie Dzieła Misyjne.

2.   Dziękuję za ofiary zebrane w Dniu Papieskim.

3.   W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi dotyczącymi przebywania osób w świątyni (1 osoba na 4mkw w strefie żółtej), Arcybiskup Metropolita Poznański udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane na terenie Archidiecezji Poznańskiej do czasu zniesienia obostrzeń sanitarnych.

4.   Nabożeństwa różańcowe są pół godziny przed Mszą świętą. A w niedzielę odmawiamy dziesiątkę różańca po Mszy o godz. 10.30.

5.   Informujemy, że przyjmujemy intencje na nowy rok oraz wymienianki roczne i jednorazowe, które będziemy czytać po uroczystości Wszystkich Świętych.

6.   W sobotę o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się bierzmowanie. Prosimy, aby na tą Msze przyszli tylko kandydaci ze świadkami oraz rodzice kandydatów. Pozostałych parafian zapraszamy w niedzielę na Msze o godz. 8.30, 10.30 i 12.00.

7.   Obostrzenia sanitarne.

W świątyniach obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego (1,5 m).

8.   O sprzątanie w nowym tygodniu proszę rodziców bierzmowanych.

niedziela 11.10.2020

sobota 03.10.2020