Czcionka: AAA « wstecz drukuj

20 i 21 Niedziela Zwykła

sobota 14.08.2021   -   niedziela 22.08.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 Niedziela Zwykła

1.    W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Kul i szkoły katolickie 350 zł. Serdecznie dziękuję.

2.    W tym tygodniu został wymieniony cały system alarmu antywłamaniowego. Koszt wymiany to 10 900 zł.

3.    Parafia zakupiła krzesła na salkę w ilości 34 sztuk.

4.    W środę Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nowenna do Matki Bożej.

5.    Tegoroczne Msza dziękczynna za żniwa odbędzie się w sobotę 4 września. O przygotowanie wieńcy dożynkowych proszę poszczególne wioski. W Śnieciskach kolejka przypada na mieszkańców ul. Kwiatowej.

6.    Dziękuję za wszystkie dary na stół i wszelką pomoc.

7.    Dziękuję Państwu Sęk za sprzątanie kościoła i uporządkowanie groty Matki Bożej. O sprzątanie w nadchodzącym tygodniu proszę mieszkańców Płaczek nr 1, 2, 3, 4, 10 (cały budynek) i 14.

8.    Dzisiaj po Mszach zbierać będziemy ofiary na Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

9.    We wtorek udaję się na parafialny wyjazd z młodzieżą do Górskiej Przystani pod Babią Górą. W związku z tym, zastępstwo będzie pełnił ks. Marcin Czujek.

• W sprawach związanych z pilną posługą wobec chorego proszę o kontakt z ks. Łukaszem Słocińskim z Kórnika (tel. 601 153 051).
  • W sprawach pogrzebowych proszę o kontakt ze mną (tel. 720 751 691 – w razie trudności z połączeniem proszę o smsa).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21 Niedziela Zwykła

1.    W środę Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nowenna do Matki Bożej.

2.    W czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza o godz. 18:00.

3.     O sprzątanie w nadchodzącym tygodniu proszę mieszkańców Śniecisk z ul. Ogrodowej nr 4, 6, 8, 10, 12.

4.    Kalendarz Liturgiczny:

·         Wtorek (24 sierpnia): święto Św. Bartłomieja