Pomoc dla Seniora

sobota, 07-11-2020

Jeśli z powodu pandemii koronowirusa potrzebujesz pomocy (np. przy robieniu zakupów), to prosimy o kontakt z parafią. Tel.: + 48 720 751 691 E-mail: parafiasnieciska@gmail.com

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w trosce o ochronę i wsparcie osób starszych w okresie pandemii koronawirusa uruchomiło Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów. Celem tej inicjatywy jest zabezpieczenie najpilniejszych potrzeb osób, które z racji wieku powinny ograniczyć wychodzenie z domu. W ramach akcji seniorzy, powyżej 70 roku życia, dzwoniąc pod numer infolinii 22 505 11 11, będą mogli otrzymać pomoc ze strony pracowników pomocy społecznej w dostarczeniu produktów pierwszej potrzeby, takich jak żywność oraz środki ochrony osobistej.