24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

1. Przy wyjściu z kościoła zbiórka na utrzymanie sanktuariów w Ziemi Świętej. Jest to ofiara zwyczajowo składana przy okazji Adoracji przy Bożym Grobie, ale z powodu epidemii została przesunięta na niedziele 13 września.

1. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża. Msza o godz. 18.00.

1. W środę Koronka do Bożego Miłosierdzia i nowenna do Matki Bożej w łączności z Mszą o godz. 18.00.

1. W piątek święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski. W tym dniu Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki będzie obchodził swoje imieniny. Tego dnia odprawi w Katedrze Mszę o godz. 10.00. Otoczmy go naszą modlitwą.

1. W sobotę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i pierwszej ponadpodstawowej na Mszę o godz. 18.00 oraz na spotkanie, które odbędzie się po Mszy św. w kościele.

1. Biskup Szymon Stułkowski zaprasza małżeństwa, które przeżywają 25 i 50 rocznicę udzielenia Sakramentu Małżeństwa do Katedry Poznańskiej w niedzielę 20 września br. o godz. 16.00 na Mszę  połączoną z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.

1. W przyszłą niedzielę zbiórka na KUL i szkoły katolickie.

1. Dzieci po Mszach świętych odbierają „owieczkę”.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu przykościelnego Winnej 1 oraz Bożydaru 4, 4b, 5, 5c. O sprzątanie w nowym tygodniu proszę mieszkańców Bożydaru 6, 8, 9, 5a.

1. Dziękuję panom Andrzejowi Kniatowi i Andrzejowi Jankowskiemu za wywiezienie śmieci z cmentarza.Proszę na cmentarzu wrzucać śmieci do kontenera.

1. Dziękuję za złożone ofiary przy okazji składania wieńcy dożynkowych. Zebrane ofiary w kwocie 2950 zł zostały przeznaczone na opłacenie prac związanych z przygotowaniem infrastruktury pod monitoring kościoła (przeciągnięcia kabli i Internetu). Dziękuję panu Danielowi Sękowi za wprowadzenie kabli do kościoła.

1. Dziękuję za dary na stół.